Renault Scenic benzin+gaz -01

Shitet nga: ilir 21 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqqyer me doumenta te rregullta. permban dy celsa me antifurt kasetofon origjinal me komanda nga timoni dhe ekran ne kroskot, tapiceri gjysem lekure, xhama panoramik, dhe impjant gazi sekuencial (me sprucatore tek pistoni) me marke auto gaz Italia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim