Renault Scenic 4x 4 -03

Shitet nga: miri 07 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Reno senic 4 x 4 Foristrad .. ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike sherbimet te kryera ne zvicer si me posht 1 / nderim vaj filtra per 20000 km.. dhe te gjith kontrollet e tjera xhenerike dhe motorrike te paisura me dokument perkatse ... cmimi i diskutushem .. me dogan te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim