Renault Scenic 1.9 diesel -03

Shitet nga: Miri 17 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 399 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Renault Scenic, 1.9 Nafte, Viti 2003.
Ndezje / fikje me buton, me karte (cop 2), frena automatike, Klima, ABS, Airbag, 4 xhama elektrike, buton per bllokim dyersh nga jashte, disqe alumini, radio/CD me komanda ne timon, mbyllje qendrore, Cruise Control (Rregullator shpejtesie), sensor dritash dhe shiu, perde origjinale mbrapa, kompjuter bordi etj.

Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Me sherbime te kryera (pjese xhenerike te nderruara, vaj/filtra, rripat e fazes dhe dinamos te nderruar, bateri e re, etj...)

E ardhur ne Shqiperi ne Prill 2014, me dogane te paguar, siguracion dhe taksa te paguara deri ne Maj 2015.

Cmimi 3399 Euro (Pak i diskutueshem).

Nr, kontakti: 069 23 99 270
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim