Renault Scenic 1.9 dci -02

Shitet nga: renault 03 Qer 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes renault scenic 1.9 dci viti i prodhimit dhjetor 2002 xhama elektrike manual km 164000 ne gjendje te shkelqyeshme , shum e shpejt dhe ekonomike me dokumenta te rregullta te paguara deri ne korrik 2014 CMIMI 3500 EURO I DISKUTUESHEM nr.kontakti 0693550097 ose 0682392293 Mundesi nderrimi me makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim