Renault Scenic 1.9 dci -04

Shitet nga: Erjon 07 Tet 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Renault scenic 2 1.9 dci ndezje me buton me karte..xhama elektrik me mbyllje me pult dhe nga jashte..teper e rehatshme shum ekonomike dhe ahum e shpejte 6 marshe foto nuk ngarkova dot me cel rshte ngjyre si lejla pa asnje demtim motorrik apo karricerie gjendje perfekte kush eshte i interesuar te kontaktoje per me shum informacion ja dergoj fotot me email
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim