Renault Scenic 1.9 DCI 04-05, 2900 euro

Shitet nga: Auto Sale 20 Sht 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 85
KM.........: 156000

shitet-RENO SCENIC 1.9 DCI-naft viti 04-05-(19'11'04) e sapo ardhur nga italia,me dogan te paguar-(vetem per tu targuar)xhama elektrik,radio cd,kondicioner-klima,hapje dyersh me pult dhe kart,ndezje me buton(start),gomat e reja-(GOD YEAR)-me disqe,etj.gjendje shum e mir.cmimi-2900-euro.

Tel. : 0695534349

Cel. : 0686985559
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim