Renault Scenic 1.6 benzin -05

Shitet nga: Andi 26 Maj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir, sedilje lekure ngjyre e zeze me kompjuter bord dhe nje mini frigorifer per pije. Gjendja fizike dhe motorrike shume e mir.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim