Renault Megane diesel -98

Shitet nga: Niku 01 Tet 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina shitet per arsye mosperdorimi sherbimet e kryera dhe ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim