Renault Megane 1.6 benzin -98

Shitet nga: NIKU 01 Tet 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA ESHTE E MBAJTUR DHE SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI E PASTER DHE TE GJITHE SHERBIMET E KRYERA XHENERIKE DHE MOTORRIKE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim