Renault Megane 1.6 benzin -96

Shitet nga: aldo 29 Krr 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Renault Megane 1.6 benzin viti prodhimit 1996, i sapo ardhur nga italia, dhe e targuar AA xxx JU. Makina eshte ne gjendje shum te mire, air i kondicionuar, disqe alumini etj. Cmimi i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim