Renault Megane 1.4 benzin -03

Shitet nga: visel 08 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes renault megan 1.4 benzin ne gjendje te mir me dogan te paguar dhe dok te paguara 110000km disqe alumin ,ajer kondicjon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim