Renault Laguna dizel -09

Shitet nga: Enea 11 Gsh 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Renault Laguna, Vit Prodhimi 2009, Kambio Automatik, Nafte , 115000 km te kaluara, motorr 2.0 , ne gjendje shume te mire. Te gjitha serviset e kryera tek Servis Renault (te kontrolluara ne liber). E zeze , full option (sedilje me levizje, ngrohje, kondicioner, sensor parkimi para mbrapa ,Pilot Automatik
Dritare elektrike ,Pasqyra elektrike (hapje/mbyllje),ABS,ESP,TC (Kontroll diferenciali),Lares feneresh , Fenere mjergulle,Sensore shiu, Hapje/Mbyllje qendrore me karte me chip, Sistem ndezje/fikje pa celes (Start/Stop) ,Timon i levizshem lart/poshte dhe thellesi, Frena dore elektrike,Sistem ISOFIX per femijet, 2 dalje gazi te kromuar,,Sensore kontrolli te gomaveFenere aktive per kthesa, navigator,airbag per shoferin dhe pasagjerin)Sedilje lekure , keyless. Cmimi 12 000 euro (i diskutueshem).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim