Renault Laguna dizel -02

Shitet nga: ermal 13 Dhj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet renault 1.9 naft 7 marsha, viti 2002, abs dhe egr me difekt. 2000000 lek i pa diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim