Renault Laguna diezel -01

Shitet nga: Aurel 13 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
***OKAZION***
SHITET MAKINA NE GJENDJE SHUME TEMIRE, ME DOKUMENTA DHE TAKSA TE PAGUARA DERI NE TETOR 2015!!!
SHUME EKONOMIKE EDHE PER QYTET, MESATARISHT 6.2 L PER 100 KM !!!
SHITET OSE NDERROHET !!!
CMIMI SHUME I LEVERDISSHEM!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim