Renault Laguna diesel -02

Shitet nga: Shpetim 18 Krr 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorrike ashtu dhe xhenerike ... sic shihet dhe ne foto ... jo shume e perdorur ne shqiperi , e mirembajtur . Me dokumenta te rregullta shqiptare .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim