Renault Laguna benzin -03

Shitet nga: Ervin 04 Dhj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
automjeti sapo ka ardhur nga gjermania. Dhjete dite ka qe ka ardhur.Motor1.6
Benzin +gaz
Impianti i gazit eshte i montuar ne gjermani
marka Prince (nje nga me te mirat dhe me te sigurtet)
sensor parkimi
klima
komand te timoni
kompjuter bordi
fshireset e xhamave automatike
makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike
mund ta provoni ne servisin tuaj te sigurt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim