Renault Laguna 2.2 -02

Shitet nga: Erind 25 Sht 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Dritat Exseno Pasqyra Me Mbyllje Xhama Te Zi Origjinal Perde Ne Tapiceri Serndilje Elektrike Lekure Dhe Me Ngrohje Makina Ne Gjendje Shum Te Mir Baxho Xhami Sensor Parkimi ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim