Renault Kangoo dizel -03

Shitet nga: renault 08 Tet 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET RENAULT KANGOO VITI 2003 MOTORR 1.9 NAFTE DTI POMPE E THJESHTE MEKANIKE,KONDICIONER,ABS,XHAMA ELEKTRIK,SUPER GJENDJE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,E ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE 3000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim