Renault Kangoo diesel -03

Shitet nga: Marko 10 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
E bardhe. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Eshte familjare dhe mund te kthehet dhe ne nje makine pune.Taksat e paguara deri ne korrik 2015. E pajisur me kutine e ndihmes se shpejte. Airbag . Harxhon 4.5L / 100 km . Shume ekonomike. Mban deri ne 1.5 tone (peshe nese perdoret per transport mallrrash) .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim