Renault Grand Scenic 1.9 naft viti 2005 -05

Shitet nga: Reno 15 Krr 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Reno viti 2005 me taksa te paguara per nje vit 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike cel 0674439877 cmimi 4500€ i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim