Renault Grand Scenic 1.6 benzin

Shitet nga: Andi SS 04 Nën 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 599 EUR

Komuna: Tiranë
Renault Megane Scenic 1,6

Makine qe eshte perdorur per sherbim familjare, eshte shume e mirembajtur dhe cdo sherbim i eshte bere me kujdes.

Ka mjaft hapesire brenda dhe eshte shume komode. Ana xhenerike dhe tapiceria jane ne gjendje shume te mire. Eshte me dokumenta te rregullta dhe per me shume mund ta kontrolloni ne kompiuter tek Renault per te pare qe nuk ka as aksidente dhe as probleme.

Per cdo gje mendoj qe mund te merremi vesh nese jeni te interesuar. Per ta pare makina ndodhet prane ADIDAS tek Myslym Shyri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim