Renault Espace Diezel -99 me dogane

Shitet nga: renault.... 17 Sht 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 160000

!!OKAZION !!!!!!!!!!! SHITET RENAULT ESPACE 220 NAFTE NGJYRE GRI 6 +1 VENDESH SEDILJET CMONTOHEN DHE MONTOHEN NE CAST, ME KONDICIONER AIRBAG ME DOGANE DHE TARGA SHQIPTARE me disqe model ylli ,,ka taksat pa paguar 2 vjet..........SHITET PER ARSYE EMIGRIMI........ 1500 EURO i pa disk

Tel. . vod
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim