Renault Clio dizel -07

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 12 Sht 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Renault clio 1.5 nafte kondicioner 2007 ABS me dogane 4500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim