Renault Clio benzin -97

Shitet nga: miri 09 Dhj 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
renault clio 1.2benzin. ngjyra blu .Me 4 dyer..shum ekonomike,targa te reja.central locking.mp3 player.kondicioner. te gjitha letrat te bera para dy muajsh. makina eshte e sapo lyer .komplet boje e re,sapo nderruar pompa e frenave si dhe gomat i ka pothuajse te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim