Renault Clio benzin -94

Shitet nga: edmnond gjoni 09 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Letra te rregullta te paguara per nje vit ne gjendje motirrike dhe xhenerike shum te mir sherbimet sapo i jan kryer te gjitha
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim