Renault Clio II 1.5 Nafte -03

Shitet nga: maringlen 11 Sht 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 250 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Renault Clio II
1.5 Nafte
Kambio manuale
me kondicioner
komanda ne timon
xhamat e pare elektrik,
pasqyra elektrike,
me kilometra origjinale,
me mbyllje qendrore dhe automatike,
me marmite katalitike.
Eshte nje makine qyteti.Harxhon konsum minimal 3.8 litra/100km dhe max 5 l/100 km me gjith kondicioner ndezur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim