Renault Clio 1.9 dti -02

Shitet nga: elvis 08 Nën 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
renault clio 1.9 dti 2002 4porta 180mi km origjinale me targa te reja super ekonomike dhe ne gjendje perfekte.cmimi 2100euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim