Renault Clio 1.5 dizel -04

Shitet nga: renault 10 Tet 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje shume te mire nga ana xhenerike dhe motorike dhe shume e paster si makin.sherbimet i ka te bera te gjitha.shume ekonomike si makin me 5 porta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim