Renault Clio 1.5 dizel -04

Shitet nga: NIKU 06 Tet 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE.ME DOGANE TE PAGUAR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim