Renault Clio 1.5 dizel -03

Shitet nga: rigels canka 06 Tet 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
renault clio 2003 1.5 diesel kondicioner airbag disqe alumini 16 oz plus disqe hukuri me goma xeno me dogane te paguar ngjyre gold ne gjendje shum te mire shume ekonomike si ne rug urbane dhe interurbane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim