Renault Clio 1.5 diesel -04

Shitet nga: NIKU 08 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.e ardhur nga italia me dogane te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim