Renault Clio 1.5 diesel -04 -04

Shitet nga: NIKU 03 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
me kondicioner ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.e ardhur nga italia me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim