Renault Clio 1.5 diesel -03

Shitet nga: Renault 04 Dhj 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina rshte ne gjendje shume te mire,sherbimet te kryera te gjidha.letrat sa ja kam ber tani dhe i mbarojn ne dhjetor te 2015 cmimi 2500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim