Renault Clio 1.5 diesel -02

Shitet nga: Klodi 28 Maj 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet, RENAULT CLIO II, 1.5 cc, ngjyrë e zezë, metalike, fenerë Xenon, në gjëndje shumë të mirë, naftë, radio-cd, a/c, 4 airbags, pasqyra elektrike, celësa elektrik, xhama elektrike, ABS, manuale, SENSORE PARKIMI, SIGURACION DHE TAKSA DERI NE PRILL 2015 ..Me te gjitha sherbimet e kryera..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim