Renault Clio 1.5 dci -02

Shitet nga: Klodi 20 Maj 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
naftë,1.5 dci, shume ekonomike, ngjyrë e zezë, metalike, fenerë Xenon, në gjëndje shumë të mirë, radio-cd, a/c, 4 airbags, pasqyra elektrike, celësa elektrik, xhama elektrike, ABS, manuale, SENSORE PARKIMI, SIGURACION DHE TAKSA DERI NE PRILL 2015 ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim