Renault Clio 1.4benzin -00

Shitet nga: Renault 19 Tet 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Renault Clio,1.4 benzin,me dokumeneta te paguara deri ne mars,nga gjendja motorrike dhe xhenerrike shum te mire.,serviset e bera,4gomat te reja,ka nevoj vetem per lyerje... .cmimi 2000e i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim