Renault Clio 1.4 benzin -99

Shitet nga: Ermalis 10 Dhj 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Renault Clio e vitit 1999 me km te bera 170.000 , kamio manuale dhe motor benzine 1.4 . Makina eshte ne gjendje te mire , e shes sepse dua te marr nje makine familjare. Te interesuarit tme
kontaktojne tek nr i celularit . Cmimi 1500 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim