Renault Clio 1.4 benzin -00

Shitet nga: Enis 08 Dhj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Tiranë
Clio 1.4 benzine shum ekonomike 5litra 100klm ne qytet kondicioner airbeg xhama elektrik mbyllje me pult sherbimet te bera ne itali ne gjendje te shkelqyer dhe e pa goditur disqe alumini origjinale makina nuk ka nevoj per as nje sherbim 1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim