Renault Clio 1.4 benzin -92

Shitet nga: Shitet Renault Clio 17 Sht 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Renault Clio 1.4 benzin ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike . Taksat dhe siguracioni I kane mbaruar para nje muaji . Ju faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim