Renault Clio 1.2 benzin -96

Shitet nga: liri 02 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet per arsye mosperdorimi makina 100% funksionale dokumenta te rregullta.Perfshire ne cmim japim dhe shume pjese kembimi te cmontuara nga nje clio tjeter qe e kisha marre per pjese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim