Renault Clio 1.2 benzin -95

Shitet nga: renault 03 Nën 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
renault clio 1.2 ne gjende te mire motorrike dhe xhenerike.targa TR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim