Renault Clio 1.2 benzin -95

Shitet nga: renault 27 Qer 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Tiranë
shitet renault clio e vitit 1995 1.2bz me dekumenta te rregullta siguracion te paguar dhe kualidim te paguar deri ne shtator,,makina eshte ne gjendje pune te mir :::: cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim