Renault Clio 1.2 benzin -01

Shitet nga: Clio 21 Tet 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Renault Clio viti 2001 , 1.2 , 16 v km/h180 , 3 dyer , xhama elektrik kondicioner , bagazhjer me 6 cd making eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike po ashtu dhe vizuale, cmimi 2 euro I diskutushem , tel 0685656266 , 0683014400
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim