Renault Clio 1.1 benzin -94

Shitet nga: Ledion 25 Nën 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
Clio 1.1 benzine viti 1994 super ekonomike.
200000 km.sherbime te bera vaj filtra,
rip faze si dhe 4 goma te reja te markes (sportivia).
shum e paster nga tapiceria dhe llamarina.
ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike.
150000 lek e diskutushme.cel 0695139505
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim