Renault Clio 1. 2 benzin gaz -91

Shitet nga: Eltion 14 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Tiranë
Makina është në përgjithësi në gjendje të mirë. Ka nevojë ti ndërrohet pompa e ujit dhe dy gomat e para. Ka bëre 106 000 km dhe janë 100 % të vërteta. E shes pasi kam blerë një tjetër. Është shumë ekonomike. Me një mbushje të gazit ( 40 litra) bën 500 km në rrugë të gjatë. Çmimi shumë pak i diskutueshëm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim