Renault Clio -06

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 03 Nën 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
renault clio 2006 diesel 1.5 me dogane te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim