Renault Clio -06

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 22 Tet 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Renault CliO 2006 , manual,1.5 diezel, me dogane te paguar , me klima ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim