Renault Megane -97

Shitet nga: Nasho12 13 Dhj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Tiranë
Mjeti eshte ne xhendje te mire motorike xhenerike, shitet per arsye mos perdorimi. Automat dhe klima e ben shume te pershtateshme per cdo shofer mjetin! Per me tej kontaktini
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim