Renault -03

Shitet nga: Blerim 26 Jan 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Renault Grand Espace 2003 , 2.2 nafte, full option, te gjitha serviset e bera nga Renault, viti 2003, 140.000 km, e perdorur vetem nga nje person. Cmimi 4500 euro i diskutueshem. nr tel: 0672070024 . Me targa te ereja dhe letra te paguara . EShte ne gjendje shume te mire . CD player Central locking Kondicioner clima Xhama elektrik Kompjuter Bordi Kambio manuale Disqe Alumini Pasqyra elektrike ABS ESP Immobilizer 120 kW (150
PS kuaj-fuqi ) 2200 kubik 4 cilindra Konsumi i karburantit i kombinuar : 8.7 l/100 km Konsumi i karburantit ne qytet : 8.2 l/100 km Konsumi i karburantit ne linje te drejte : 8.0 l/100 km Ermetimi i CO2 166 g/km Extras : Full Service History.Tapiceria e makines eshte shume e paster . Ka 7 sendile te gjitha jane te levizshme .Eshte makine ekonomike familjare dhe pune . Cmimi eshte I diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim