Reanult Megane 1.9 dizel -06

Shitet nga: Mariano 09 Tet 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Renault Megane
1.9 Diesel
2006
6 marsha,
168 000km
Manuale
Disqe te kromuara origjinale
Sensore mbrapa
Perde origjinale
Dokumenta te rregullta te pagura deri ne qershor 2015
Gjendje shume e mire motorrike dhe funksionale pa asnje problem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim